Zajímá nás, co potřebují neziskovky v oblasti IT

3. 2. 2021

Rádi byste si do organizace pořídili nové digitální nástroje nebo více rozvinuli své digitální kompetence? Vyplňte tento krátký dotazník, kterým společně s TechSoup zjišťujeme, co neziskovky v oblasti IT potřebují. Máte tak jedinečnou možnost ujasnit si, ve kterých oblastech potřebujete svou organizaci posílit a požádat o grant Active Citizens Fund, který vyhlásí Nadace OSF.


Víme, že se situace v oblasti IT vybavení a znalostí v neziskovém sektoru posunula, nicméně stále zde vidíme prostor pro zlepšení. Výsledky dotazníku nám pomohou vytvořit nové grantové příležitosti, kurzy, webináře a další programy na podporu českého neziskového prostředí.

Dotazník vyplňte zde. 

Dotazník je určen pro všechny IT pracovníky, ředitele nebo provozní manažery neziskových organizací. Prosíme, aby jej za organizaci vyplnila vždy jen jedna jedna osoba. Všechny otázky se vztahují k tomu, jak ve vaší organizaci využíváte IT. Jeho vyplnění by vám nemělo zabrat více jak 30 minut času. Prosíme o jeho vyplnění v období od 1. do 28. února 2021. Anonymizované výsledky dotazníku budou také zveřejněny na webech TechSoup a Nadace OSF, aby s výsledky dotazníku mohly pracovat i další organizace.

Za vyplnění dotazníku předem děkujeme.

 

Přihlášení k newsletteru