Grantys

Online databáze pro žadatele o naše granty

Už víte, o jaký grant chcete požádat? Žádost spolu se všemi přílohami odešlete prostřednictvím on-line databáze Grantys na adrese https://granty.nadaceosf.cz nebo https://granty.vdv.cz (v závislosti na tom, kdo z členů Konsorcia grantovou výzvu spravuje).

Žádáte o grant Nadace OSF / Výboru dobré vůle poprvé?
Před prvním přihlášením do systému je třeba se zaregistrovat a vytvořit účet organizace. V levém menu najdete tlačítko Vytvořit účet. Poté vyplňte všechny požadované údaje. Následně se můžete přihlásit a vytvořit účet subjektu, v rámci kterého bude podávat žádost. Pokud potřebuje přístup více lidí, každý se může registrovat za sebe a pak se připojit k organizaci. Více informací v naší Příručce.

Již jste u Nadace OSF / Výboru dobré vůle o grant žádali?
K přihlášení využijte e-mailovou adresu, kterou jste si do Grantysu v minulosti vyplnili. Pokud jste zapomněli heslo k účtu, nové si nastavíte kliknutím na odkaz Zapomněli jste své heslo? a zadáním emailové adresy. Během několik minut vám přijde e-mail s odkazem, přes který si nastavíte nové heslo. Následně se již můžete do systému přihlásit, měli byste v něm mít zpřístupněn účet vaší organizace. Zkontrolujte a případně aktualizujte údaje.

Přihlásili jste se do Grantysu. A co teď?

V sekcích v levém menu vyplňte obecné informace o žadateli (subjektu).
Vyplněná data se propisují do dalších částí žádosti.

 • 1

  Vyplňte číslo bankovního účtu. Toho, na který chcete zaslat případnou grantovou podporu.

 • 2

  Zadejte adresu sídla organizace. Případně i adresu kontaktní.

 • 3

  Zkontrolujte údaje kontaktní osoby odpovědné za projekt. Pokud chcete přidat do Grantysu další osoby z vaší organizace, musí si tyto osoby nejprve udělat vlastní osobní účty do Grantysu, následně po přihlášení vybrat Vaši organizaci dle čísla IČO a kliknout na Přidat se k subjektu – tím se založí žádost o přijetí k vaší organizaci, kterou vy můžete schválit pod položkou Požadavky na přijetí v levém menu v detailu vaší organizace (subjektu).

 • 4

  Nahrajte doklad o právní subjektivitě organizace. Nahrávejte do sekce Soubory. Pokud již máte dokument v systému nahraný z předchozích výzev, není nutno přikládat znovu.

 • 5

  Vyplňte žádost o podporu. Po vyplnění údajů o subjektu můžete přejít k vyplňování samotné žádosti o podporu. V horním menu kliknutím na odkaz Aktuální výzvy zobrazíte seznam momentálně otevřených grantových výzev a před proklik na Požádat o grant se dostanete k žádosti.

Detailní informace k práci s databází Grantys naleznete v Příručce pro žadatele programu Active Citizens Fund

Přihlášení k newsletteru