Pro příjemce

Gratulujeme k získání grantu v programu Active Citizens Fund!

Po celou dobu trvání podpořeného projektu vám budeme oporou, aby pro vás jeho realizace byla co nejpříjemnější. Můžete se na nás obracet s dotazy ohledně realizace projektu, čerpání projektového rozpočtu, přípravy průběžných a závěrečných zpráv či s jakýmkoliv tématem, ve kterém si nebudete jistí. Všechny dokumenty, které budete potřebovat pro administraci grantu, najdete v sekci Dokumenty pro příjemce.

Co váš čeká?

 • 1

  Grantová smlouva je základ.
  V grantové smlouvě najdete informace o termínech a typech zpráv o realizaci projektu, které nám budete předkládat. Najdete tam termín začátku a ukončení realizace vašeho projektu, výši schváleného grantu a povinného spolufinancování, detailní rozpočet a další důležité informace. Smlouva je zkrátka výchozím a závazným dokumentem, od kterého se vše odvíjí.

 • 2

  Přijedeme za Vámi.
  Pusťte se směle do realizace vašeho projektu podle plánu. V nejbližší době se s vámi domluvíme na termínu návštěvy a vše si vysvětlíme přímo u vás.

 • 3

  Akce ve vašem projektu nás zajímají.
  Dejte nám vědět o konání významných akcích a informačních aktivitách vašeho projektu. Rádi se přijedeme podívat! Budeme o nich dále informovat prostřednictvím našich komunikačních kanálů, takže můžete být inspirací pro ostatní podpořené organizace.

 • 4

  Přiděleným grantem to končit nemusí.
  Sledujte webové stránky a facebook Active Citizens Fund, dozvíte se informace o možných workshopech a setkáních, o možnostech čerpat další grantovou podporu i o tom, co se děje v jiných podpořených projektech. A možná se tam objevíte i vy!

Přihlášení k newsletteru